SERWIS SIECI ŚWIATŁOWODOWYH, HFC I LAN

Poważna awaria Internetu czy telefonu naraża firmę i operatora na spore straty finansowe. Gdy sieć telekomunikacyjna nie działa tak, jak powinna, liczy się każda chwila. To nie tylko kwestia pieniędzy, ale też zaufania pracowników lub klientów, którzy polegają na usłudze i potrzebują jej na co dzień. Dlatego dbamy o to, aby sieć była stabilna. Zajmujemy się jej utrzymaniem i kontrolujemy, żeby działała sprawnie przez cały czas.

Jeśli pojawi się awaria lub uszkodzenie, reagujemy szybko i naprawiamy okablowanie oraz instalację. Wiemy jak ważny jest stały dostęp do sieci, więc jako serwis działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jak możemy pomóc?

ZADBAMY O TO, ABY SIEĆ BYŁA STABILNA

Zajmiemy się modernizacją, rozbudową i udoskonalaniem sieci telekomunikacyjnej. Będziemy monitorować działanie całej instalacji teletechnicznej. Nasi klienci nie muszą się o nic martwić, bo trzymamy rękę na pulsie i reagujemy w razie problemów. Prowadzimy też serwis abonencki.

ZABEZPIECZYMY I UDOSKONALIMY SIEĆ

Utrzymanie sieci może być tańsze niż dotychczas. Jeśli kable są zabezpieczone, a okablowanie światłowodowe, HFC czy LAN  jest regularnie konserwowane, to awarie występują rzadziej. Pomagamy firmom i operatorom oszczędzać pieniądze oraz zasoby, robiąc ewidencję wszystkich elementów sieci, ich położenia i stanu (tak zwana paszportyzacja sieci), a także wykonując regularne pomiary telekomunikacyjne oraz prace remontowe.

NAPRAWIAMY USZKODZENIA I USUWAMY AWARIE 24/7

Nowoczesne sieci są mniej awaryjne niż starsze instalacje, ale uszkodzenie zawsze może się pojawić. Czasami to wina pogody, złego montażu poszczególnych elementów, remontu budynku czy błędów konkretnych osób. Niezależnie od powodu, reagujemy natychmiast. Naprawiamy zniszczenia okablowania światłowodowego oraz miedzianego, usuwamy awarie i przywracamy stabilność sieci.

Chcesz zbudować stabilną i bezpieczną sieć telekomunikacyjną? Potrzebujesz natychmiastowej naprawy, modernizacji obecnej sieci lub serwisu działającego 24h/dobę?