NAPRAWA, SPAWANIE I POMIARY ŚWIATŁOWODÓW

Sieć światłowodowa to obecnie najszybszy sposób przesyłania informacji. Porządna instalacja posłuży nawet przez kilka dekad, zapewniając bezpieczne, stabilne i nowoczesne łącze Internetowe.

Zajmujemy się budową, rozbudową, modernizacją, analizą i udoskonalaniem sieci. Spawamy światłowody, zabezpieczamy i uzbrajamy optyczne szafy telekomunikacyjne oraz uzbrajamy przełącznice optyczne. Sprawdzamy też bezpieczeństwo i jakość sieci, robiąc pomiary reflektometryczne OTDR, badając tłumienność sieci oraz pomiary mocy optycznej. Dbamy o to, aby sieć była szybka, stabilna i bezawaryjna.

Jak możemy pomóc?

SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW I ROZBUDOWA INSTALACJI

Połączymy światłowody i zadbamy o to, aby instalacja działała sprawnie, a sygnał docierał do budynku czy do konkretnego mieszkania szybko i bez żadnych przeszkód. Stabilne łącze wymaga między innymi dobrego połączenia kabli. Korzystamy głównie z metody spawania światłowodów jednomodowych i wielomodowych nowoczesną spawarką światłowodową. Poszczególne elementy instalacji muszą być zabezpieczone, dlatego zajmujemy się też uzbrajaniem telekomunikacyjnych szaf optycznych i przełącznic optycznych.

ZROBIMY POMIARY REFLEKTOMETRYCZNE OTDR, POMIARY MOCY I TŁUMIENNOŚCI

Analizy i testowanie to kluczowe elementy instalacji oraz utrzymywania sieci światłowodowej. Robimy pomiary reflektometryczne OTDR, pomiary mocy optycznej i badanie tłumienności w zakresie fali 1310/1550/1625 nm. Identyfikujemy wszystkie problemy i dbamy o to, żeby sieć FTTx działała idealnie, niezależnie od warunków pogodowych.

POGOTOWIE ŚWIATŁOWODOWE

Pomagamy również z utrzymaniem sieci światłowodowej oraz naprawiamy wszelkie usterki i poważne uszkodzenia. Nasz serwis działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: usuwamy awarie nawet w weekend czy w środku nocy. Wystarczy zadzwonić.

Chcesz zbudować stabilną i bezpieczną sieć telekomunikacyjną? Potrzebujesz natychmiastowej naprawy, modernizacji obecnej sieci lub serwisu działającego 24h/dobę?