O nas

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ, NA KTÓRYM MOŻNA POLEGAĆ

TWORZYMY, UTRZYMUJEMY I NAPRAWIAMY SIECI TELEKOMUNIKACYJNE

W HUZZAR łączymy ludzi i dajemy dostęp do sieci telekomunikacyjnych.

Budujemy od zera, utrzymujemy oraz modernizujemy światłowodowe i miedziane sieci telekomunikacyjne. Działamy też jako pogotowie sieciowe, naprawiając usterki i poważne uszkodzenia, a także usuwając awarie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dzięki naszym instalacjom setki tysięcy mieszkańców woj. Pomorskiego, Warmińsko-mazurskiego, Mazowieckiego oraz Kujawsko-pomorskiego ma dostęp do Internetu, telefonu i telewizji cyfrowej. Czujemy ogromną satysfakcję, widząc jak pośrednio pomagamy firmom w codziennych obowiązkach, a domownikom zapewniamy możliwość obejrzenia ulubionego serialu czy odpoczynku przed komputerem.

Jak pracujemy?

Szybko

DOKŁADNIE

Optymalnie

Tworzymy zespół wykwalifikowanych techników, którzy poradzą sobie z każdą, nawet najbardziej skomplikowaną realizacją. Robimy instalacje i naprawy na wysokości oraz w trudno dostępnym terenie. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu najwyższej klasy, który wielokrotnie sprawdził się w działaniu. Gdy zabraknie Internetu czy dostępu do telefonu, liczy się każda chwila. Dlatego zawsze dostarczamy projekty na czas, a czasami nawet przed czasem. Naprawy sieci realizujemy nawet w ciągu 2 godzin od zgłoszenia.

Pomagamy operatorom telekomunikacyjnym, deweloperom, przedsiębiorcom i osobom prywatnym. Każdy ma nieco inne oczekiwania, dlatego pracę rozpoczynamy zawsze od rozmowy i poznania potrzeb. Na tej podstawie dobieramy najlepsze, optymalne rozwiązania, robimy projekt i przechodzimy do realizacji.

SZYBKA I SPRAWNA REALIZACJA W 4 PROSTYCH KROKACH

ROZMOWA I POZNANIE POTRZEB

ANALIZA SYTUACJI I STWORZENIE PROJEKTU

PODPISANIE UMOWY

REALIZACJA: BUDOWA, MODERNIZACJA LUB UTRZYMANIE I NAPRAWA SIECI

Niezależnie od tego, czy budujemy nowoczesną sieć światłowodową, okablowujemy budynki czy serwisujemy sieć, zawsze korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń i przykładamy się w 100%. Przynosi to dobre efekty, zbudowane przez nas sieci są stabilne i bezpieczne. Dajemy min. 24-miesięczną gwarancję na ich działanie.

Nie poprzestajemy na tym. Zmieniają się technologie, rynek i potrzeby współczesnych konsumentów. My zmieniamy się razem z nimi. Szkolimy się i rozwijamy, cały czas zdobywając nowe doświadczenia. Udoskonalamy usługi i rozbudowujemy park maszynowy o nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam zachowanie wysokiej jakości każdej realizacji.

Naszymi klientami są duże i rozpoznawalne marki, ale pracujemy też dla mniejszych firm. Wspieramy każdego, kto chce zbudować, rozbudować lub naprawić sieć telekomunikacyjną. Tobie też chętnie pomożemy.

Orły Instalatorstwa 2022
Firma Godna Zaufania 2023
Diamenty Forbes 2023

Chcesz zbudować stabilną i bezpieczną sieć telekomunikacyjną? Potrzebujesz natychmiastowej naprawy, modernizacji obecnej sieci lub serwisu działającego 24h/dobę?