Projekt i budowa sieci telekomunikacyjnych

Każdy potrzebuje dostępu do sieci. Niestety nie zawsze budynek jest odpowiednio okablowany i dostosowany do tego, żeby bez problemu korzystać z telefonu, telewizji czy Internetu. Budując dom jednorodzinny, osiedle mieszkaniowe, zakład produkcyjny czy oferując usługi telekomunikacyjne, trzeba zadbać o infrastrukturę teletechniczną i o dostęp do sieci.

Zaprojektujemy i zbudujemy od zera sieć telekomunikacyjną, a także naprawimy i zmodernizujemy istniejące sieci. Każdy ma inne wymagania, dlatego w zależności od potrzeb klienta, dostarczamy i montujemy całą infrastrukturę lub realizujemy usługi „pod klucz”: od analizy, projektu i budowy aż do podłączenia i instalacji urządzeń abonenckich, takich jak modemy czy dekodery tv.

Jak możemy pomóc?

ZBUDUJEMY OD ZERA SIEĆ TELEKOMUNIKACYJNĄ

Zajmiemy się projektem, stworzeniem kanalizacji teletechnicznej, doziemnymi i naziemnymi liniami kablowymi, a także budową sieci magistralnych, abonenckich, rozdzielczych i światłowodowych (FTTx).

SPRAWDZIMY STAN INFRASTRUKTURY, A EWENTUALNE ZNISZCZENIA NAPRAWIMY

Zrobimy testy i analizy, żeby określić źródło problemu. Wyremontujemy studnie kablowe, wymienimy zniszczone lub skradzione kable. Zadbamy o to, aby sieć działała jak nowa.

OKABLUJEMY BUDYNKI I DOSTARCZYMY PROJEKTY “POD KLUCZ”

Stworzenie infrastruktury sieci to nie ostatni etap. Aby oglądać ulubione programy w telewizji czy korzystać z telefonu, trzeba jeszcze  zrobić instalacją teletechniczną w budynku, czyli całe okablowanie, przyłącza i montaż urządzeń telekomunikacyjnych. Zajmiemy się tym i zbudujemy pełną instalację dla telewizji satelitarnej (TV/SAT), telewizji cyfrowej (DVB-T), sieci światłowodowych (FTTx), sieci hybrydowych (HFC), a także sieci LAN. W razie potrzeby pomożemy też ze sprzedażą usług abonenckich klientowi docelowemu.

Chcesz zbudować stabilną i bezpieczną sieć telekomunikacyjną? Potrzebujesz natychmiastowej naprawy, modernizacji obecnej sieci lub serwisu działającego 24h/dobę?